دانلود Adobe Illustrator CC 2017 v21.1.0.326 – طراحی حرفه ایی برداری

[ad_1]

1. پس از دانلود, فایل RAR را به کمک نرم افزار Winrar استخراج نمایید. توجه داشته باشید قبل از نصب نرم افزار اتصال کامپیوتر خود را از اینترنت قطع کنید و سپس شروع به نصب نمایید.
2. Setup را اجرا کنید و بر روی گزینه Install کلیک کنید. (توجه داشته باشید حتماً اتصال اینترنت شما قطع باشد)
3. گزینه Sign In را انتخاب کنید و سپس گزینه  Connect Later را انتخاب کنید.
4. در مرحله انتخاب مسیر نصب زبان نصب را یدعم العربیه English انتخاب کنید تا امکان تایپ فارسی در نرم افزار وجود داشته باشد.
5. هنگام نصب نرم افزار را به صورت Trial نصب کنید
6. وقتی خطای Please connect to the internet and retry را مشاهده کردید نیز گزینه Connect Later را انتخاب کنید.
7. پس از نصب یکی از کرک های Adobe CC 2015 Universal Patcher و یا Adobe AMT Emulator را اجرا کنید و نرم افزار مورد نظر خود را پیدا و گزینه Install را انتخاب کنید. در ادامه فایل amtlib.dll موجود در مسیری که نرم افزار را نصب کردید پیدا کنید تا کرک شود.
8. جهت تایپ پارسی ، زبان را به روی English International  قرار بدید و نرم افزار رو اجرا کنید و از قسمت Edit > Preferences > Type گزینه Middle Eastern and South Asian را انتخاب کنید و نرم افزار رو بسته و مجدد اجرا کنید.

9. حالا میتوانید نرم افزار را به راحتی اجرا و آپدیت کنید.

توجه: جهت اجرای صحیح بازی باید حتماً جدیدترین نسخه درایور کارت گرافیک خود را نصب نمایید:

توجه: این نسخه فشرده شده دارای ۵% ریکاوری می باشد. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید (مانند خطای CRC یا Password) ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

*در صورت برخورد به مشکل در بازی و جهت دریافت آخرین خبر ها به تاپیک مخصوص این بازی در انجمن پی سی دی مراجعه فرمایید.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *